Увага!!!


Детальніша інформація на сайтах:


 https://testportal.gov.ua/      https://kievtest.org.ua/


Основні правила та прийоми підготовки до тестування!

Підготовка до зовнішнього незалежного тестування передбачає вивчення величезної купи наукового матеріалу. З учбових матеріалом часто буває важко працювати школярам. А що ж робити, якщо ви здаєте ЗНО відразу з чотирьох різнопланових предметів?

Особливо важко готуватися до незалежного тестування тим випускникам, які все ще не знають, який із предметів стане їм у нагоді при вступі до вузу. Для того, щоб розібратися з усім підготовчим матеріалом, пропонуємо вам лише два правила. Звісно, можна придумати їх набагато більше, але це тільки "забруднить" ваш мозок. Тим паче, що якісне дотримання цих правил, які мають стати принципами для вас, наштовхне вас на правильний шлях успішного навчання. Отже, правила підготовки до ЗНО:

1. Вмикайте логіку!

Банальне зубріння не приведе вас до успіху. У той час, як логічне мислення допоможе вам створити асоціації та причинно-наслідкові зв'язки між абсолютно різними частинами матеріалу. В ідеалі ви будете уявляти в своїй голові повну картину всіх подій та явищ, про які читаєте. А потім ви навіть зможете пов'язати між собою окремі навчальні дисципліни. Таким чином, логічний підхід значно спрощує сприйняття навчального матеріалу.

2. Чергуйте розумову та фізичну працю.

Після гарної праці повинен бути ще кращий відпочинок. Це стане вам найкращою винагородою. Проте не забувайте, що відпочинок - це зміна роду діяльності. Тому інтелектуальну працю можна замінити фізичним навантаженням. Спочатку рухався ваш мозок, а потім рухається ваше тіло. Головне, щоб ваш відпочинок був активним. Отже, перегляд телевізійних програм не може позитивно відобразитися на ефективності вашого навчання.

Прийоми вивчення матеріалу перед незалежним тестуванням:

1. Прочитайте параграф 3 рази, а потім повторіть його про себе. Коли ви читаєте, вам здається, що ви все знаєте та все зрозуміло. Повторення виявить "слабкі місця" у вашому навчанні. На це ви звернете особливу увагу наступного разу.

2. Повторіть попередній матеріал до того, як приступите до вивчення нового для вас.

3.Створюйте конспекти. Коли ви записуєте вивчений текст своїми словами, ви додатковий раз повторюєте його. Тільки не займайтеся переписуванням підручників - це не призведе до користі при навчанні.

4. Складайте тези пройдених тем. Тези - це своєрідний план вашого більше детального конспекту. А потрібні вони вам для того, щоб напередодні ЗНО повторити все раніше вивчене.

5. Користуйтеся маркерами. Якщо ви готуєтеся по своєму підручнику, використання кольорових маркерів допоможе вам у сприйнятті матеріалу, особливо - під час його повторення. Виділяйте окремим кольором певні ознаки в тексті. Наприклад, винятки або дати.

6. Відповідайте на тести минулих років. Такий прийом підготовки - вже практика, а практика необхідна для розуміння ступеня засвоєння матеріалу. Можливо, ви навіть не звертали уваги на деякі тонкощі, а вони вам попадуться на зовнішньому оцінюванні.

7. Уважно слухайте. У деяких людей надзвичайно розвинута слухова пам'ять, і їм легше готуватися, коли їм хтось розповідає тему. Отже, слідкуйте за думкою вчителя на уроці та попросіть свого найкращого друга розповісти вам тему своїми словами. Ще краще - подискутуйте на обрану тему. Так ви зможете "оживити" учбовий матеріал.

Найкращої вам підготовки!

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати