Обдаровані діти

Досягнення учнів школи
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 н.р.


Трудове навчання
І місце - Надін Валентин (учень 9 класу) - учитель Лазнюк Михайло Павлович

XV Міжнародний конкурс з української мови
імені Петра Яцика

ІІ місце - Яценко Анна Миколаївна - учениця 11 класу
учитель - Шульга Наталія Миколаївна

ІІІ місце - Святненко Анастасія Мирославівна - учениця 6 класу
учитель - Василенко Інна Миколаївна

Англійська мова 
ІІ місце - Троскот Роман (учень 9 класу) та Шевченко Анна (учениця 8 класу) - 
учитель Богдан Зінаїда Федорівна 

Математика
ІІІ місце - Лисицький Станіслав (учень 9 класу) 
учитель Савенок Оксана Василівна

Правознавство
І місце - Грушко Микола (учень 11 класу)
учитель Забишна Любов Адамівна


Досягнення учнів школи у ІІ(районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 н.р.




Англійська мова

І місце - Троскот Роман (учень 8 класу) - учитель Богдан Зінаїда Федорівна

ІІІ місце - Харланова Катерина (учениця 10 класу) - учитель Богдан Зінаїда Федорівна 

Трудове навчання

І місце - Надін Валентин (учень 8 класу) - учитель Лазнюк Михайло Павлович

І місце - Фещенко Роман (учень 11 класу)  - учитель Лазнюк Михайло Павлович

Фізика

ІІ місце  - Грушко Микола (учень 10 класу) -  учитель Омельчук Віталій Петрович

Правознавство 

ІІІ місце - Яценко Анна (учениця 10 класу) - учитель Забишна Любов Адамівна

Економіка

ІІІ місце - Кравченко В'ячеслав (учень 11 класу) - учитель Кондик Ірина Олександрівна

                  Досягнення учнів школи 
у ІІ (районному) етапі 
                 Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 н.р.

VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце - Яценко Анна, учениця 9 класу (вчитель - Шульга Наталія Миколаївна)
ІІ місце - Субота Марія, учениця 5 класу (вчитель- Василенко Інна Миколаївна)

Зарубіжна література

ІІ місце - Гулак Анастасія, учениця 8 класу (вчитель Шульга Наталія Миколаївна)

Економіка

ІІІ місце - Кравченко В'ячеслав, учень 10 класу (вчитель Кондик Ірина Олександрівна)

Математика

ІІ місце - Стаховська Анастасія (учениця 8 класу) вчитель - Омельчук Віталій Петрович

Фізика

ІІ місце - Стаховська Анастасія (учениця 8 класу) вчитель - Омельчук Віталій Петрович

Екологія

ІІІ місце - Яценко Анна (учениця 9 класу) та Котюжинський Олександр (учень 10 класу) вчитель - Кондик Ірина Олександрівна.

Інформатика

І місце - Петровський Дмитро (учень 8 класу) вчитель - Апацький Віталій Дмитрович.

Історія

ІІІ місце - Стаховська Анастасія (учениця 8 класу) вчитель - Поливач Олена Пилипівна.

Трудове навчання

ІІІ місце - Титаренко Тетяна (учениця 9 класу) вчитель - Богдан Лариса Анатоліївна

XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

ІІ місце - Субота Марія (учениця 5 класу) та 

Гулак Настасія (учениця 8 класу) вчитель - Василенко Інна Миколаївна.